Milan Blok staat dit weekend voor het eerst aan de start van het NK baanwielrennen. Pas sinds oktober 2024 is hij begonnen met deze sport.
Milan Blok staat dit weekend voor het eerst aan de start in het voorprogramma van het NK baanwielrennen. Pas sinds oktober 2024 is hij begonnen met deze sport, maar toch mag hij zich nu al meten met de beste jeugdrenners van Nederland. “Het is wel een gave ervaring dat ik hier mag rondlopen en tussen Nederlandse kampioenen mag staan,” vertelt hij enthousiast.
De liefde voor het baanwielrennen kreeg Milan mee vanuit zijn familie. Zij staken hem aan om de sport te proberen, en dat bleek al snel een goede keuze. Inmiddels traint hij drie keer per week, meestal in zijn eentje, onder begeleiding van een trainer. Voor nu ziet hij het NK vooral als een leerproces. De wedstrijden die hij nu rijdt beschouwt hij als oefenwedstrijden, met het echte hoofddoel over drie weken, wanneer opnieuw het NK op het programma staat.